EN | Fa   
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹
اینجا هستیدSkip Navigation Links
Loading the player ...
دستگاه تست جوش فورجینگ سر به سر میلگرد
تعداد رای ها:

دستگاه تست جوش فورجینگ سر به سر میلگرد

دستگاه تست و آزمایش جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد که با استفاده از امواج مافوق صوت ایرادات جوشهای انجام شده به روش جوشکاری فرجینگ سربسر میلگرد را میتوان شناسایی نمود.
این دستگاه جهت تست میلگردهای سایز 14 الی 50 طراحی و ساخته شده و توسط دوعدد پراب مخصوص و کابل مخصوص میتواند عیوبی همچون عدم اتصال دو میلگرد و یا ذوب ناقص میلگردها را تشخیص و نشان دهد.
جهت کنترل کیفیت و اطمینان از صحیح بودن جوش دوعدد میلگرد در پروژه های ساختمانی با استفاده از این دستگاه میتوان گزارش و تائیدیه جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد را تهیه و صادر نمود. داشتن گواهینامه پایه دو (level2) التراسونیک و گذراندرن دوره مخصوص تست التراسونیک میلگرد برای کار با این دستگاه الزامی است و صرف داشتن گواهی التراسونیک نمی توان با این دستگاه کار کرد.
هشدار :
دقت داشته باشید که این دستگاه به صورت تخصصی برای آزمایشگاه جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد طراحی و ساخته شده است و با دستگاههای تست التراسونیک معمولی که برای کارهای تست جوش اسکلت ساختمان در پروژه های ساختمانی و کارگاههای ساخت سازه فلزی استفاده میگردد متفاوت بوده و آنها قابل مقایسه و جایگزینی با این دستگاه نمی باشد. 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد